Povratak na vesti

Uz saradnju sa naučnim timom i na inostranom takmičenju!

03.06.2022

https://isces.tongji.edu.cn/Observer/Register

Naši članovi i prijatelji Udruženja iz naučne organizacije Aidasco učestvovali su na takmičenju ISCES održanom u Kini. U toku je glasanje za najbolji rad, pa ukoliko želite da podržite naše članove treba da odete na gore navedeni link i registrujete se. Zatim idete na web stranicu, izaberete grupu SMART ENVIRONMENT i glasate za tim MAM GAME TIME. Njihov rad je na temu kvaliteta vode koja takođe spada u sastav mnogih krema koje upotrebljavamo za naše lečenje. Na sajtu se nalazi njihov video i prezentacija za one koji žele da pogledaju detalje njihovog rada. Možete glasati do nedelje u 9h.

Hvala na podršci.

Tretirajte psorijazu ozbiljno!

  • Facebook
  • Psorijaza.rs
  • YouTube
  • E-mail: pacijenti3p@gmail.com
  • Psorijaza

    Sveobuhvatni izvor informacija o psorijazi - uključujući mogućnosti lečenja i praktične savete koji će vam pomoći da smanjite fizičke i emocionalne posledice koje psorijaza može imati na vaš život.
    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram